Gelişmiş Tesislerden Elit İşçilik

İster ısmarlama komisyonlar ister seri üretim için olsun, Hanvo spesifikasyonlarınızı karşılamak için geleneksel yöntemleri modern teknolojiyle birleştiren bir dizi kanopi üretir.

18,000,000

Aylık Kapasite

430,000 +

Fabrika Alanı

1,500 +

Çalışan Sayısı

43

Otomatik Üretim Hatları

 

Üretim Tesisi

Hanvo'nun üretim tesisi Rudong kasabası, Jiangsu, Çin'de yer almaktadır. Tesis, olağanüstü el koruma ürünleri üretmek için çeşitli departmanlarda çalışan yaklaşık 1.500 kişiyi istihdam eden yaklaşık 430.000 + m2'ye kadar uzanmaktadır. Konfordan ödün vermeden maksimum güvenlik sağlayan kol koruma çözümleri üretmekten gurur duyuyoruz. Bunu titiz Ar-Ge çalışmaları, tescilli teknolojiler ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını ürün geliştirmemizde ön planda tutarak yapıyoruz.

HANVO&HengMai Fabrikası
HengShang Fabrikası
İplik Fabrikası
 

Otomatik üretim

Tesisimizi geleceğe hazırlamanın en iyi yönteminin otomasyon olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, tesisimizde aylık 18 milyon eldiven üretim kapasitesine sahip 43'ün üzerinde otomatik üretim hattı bulunmaktadır. Yalın üretim metodolojileri tüm üretim sürecimiz boyunca uygulanmakta ve verimliliğimizi artırmak için yalnızca değer odaklı faaliyetler eklenmektedir. Ayrıca, tesisimizdeki her ürünün tamamen izlenebilir olmasını sağlayan kusursuz bir uçtan uca üretim süreci elde etmek için güçlü bir ERP sistemi kullanıyoruz.

Otomatik daldırma
Otomatik toplama
Otomatik termal transfer
Otomatik asansör paketleme
Otomatik toplama dağıtımı
Raf geçici depolama ~
Get in Touch
Submit
Category